Zeillessen aan de Brouwersdam “Je ziet ze in de zomer heel veel. Prachtig is dat. Die witte zeiltjes tegen die donkere, dreigende zee. En toen kwam het ineens in me op: dat wil ik ook. Zo moeilijk ziet het er niet uit, tenslotte.”
De waaghalzen onder ons kunnen hun hart ophalen bij Zeil- & Surfcentrum De Brouwersdam. Heeft u ook altijd al het ruime sop willen kiezen in uw eigen zeilboot of catamaran? Aan de Brouwersdam kan het allemaal.
Voor de kinderen rond een jaar of zeven zijn er speciale groepslessen waarin ze leren hoe ze met de boot om moeten gaan. Voor de volwassenen en ervaren kinderen is er de Laser Pico. Net iets lastiger dan de voorgaande cursus. U kunt kiezen voor vier eenheden van 2.5 uur of een privéles van 2.5 uur.
Wilt u ook wel eens aan het roer staan? Dan is de Valk/Laser Vago Privé-les misschien wel iets voor u. In open kielboten of in de Laser Vago bestormt u de golven. Theorie en praktijk worden in deze privélessen moeiteloos gecombineerd. Een mooie start om later op verder te borduren en zo het internationaal erkende VDWS-examen te halen.
Heeft de zo op het oog stabiele catamaran u altijd al gefascineerd? Stap er dan eens in en volg de cursus – bestaande uit vier privélessen – op zee. Kunt u uw evenwicht bewaren of belanden uw zeebenen in het Grevelingenmeer?
Vergeet niet uw badkleding, handdoek en waterschoenen mee te brengen. Kom maar op met die wind in de zeilen!
U volgt al een cursus vanaf 130 euro (voor 2 personen).
Is zeilen niet echt uw ding? Misschien is surfen dan iets voor u. Ook dat kan in dit sportcentrum. Klik hier voor meer informatie.